Agdata Meteo PRO + senzor ovlhčení listu

Kód: METEO_PRO_LWS_RENT
Značka: Agdata.cz
7 990 Kč 9 667,90 Kč včetně DPH
Skladem (> 5 ks)

Skládá ze senzorů: teplota, vlhkost, atmosférický tlak, úhrn srážek, rychlost a směr větru + senzor ovlhčení listu.

Provoz zařízení je možný pouze s placeným tarifem v systému Agdata!

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

TECHNICKÉ PARAMETRY

NAPÁJENÍ

Baterie ER34615 19000mAh

PŘIBLIŽNÁ VÝDRŽ BATERIE

1 rok

INTERVAL MĚŘENÍ

5 minut

ROZSAH MĚŘENÍ TEPLOTY

-40°C až +100°C

ROZSAH MĚŘENÍ RELATIVNÍ VLHKOSTI

0 - 100%

PŘESNOST TEPLOTY

0,3 Celsia

PŘESNOST VLHKOSTI

0,50%

 

INSTALACE - METEO PRO + LWS

Senzor LWS je možné nechat umístěný na meteostanici, nebo jej umístit přímo do porostu jednoduše pomocí plastových stahovacích pásek. Kabel k senzoru je dlouhý 1,8 m. Pro správnou funkci senzoru je nutné udržet úhel 0 až -15°!

 

ÚDRŽBA

Nutná kontrola čistoty misky pro sběr vody, zda není zanešená nečistotami, nádobka je odjímatelná a lze ji vyčistit separovaně. Kontrola senzoru rychlosti vetru je pouze v testu ložiska otáčení, lze provést pouze opticky. Senzor LWS musí být bez jakýchkoliv nečistot, jinak mohou být ovlivňovány měřené hodnoty.

V zařízení je z výroby vložena baterie 19000mAh, 3,6V, která je vyměnitelná. Meteostanici není nutné zapínat, vysílá do 5 minut po vložení baterie. Baterie nelze dobíjet! Vybité baterie je nutné recyklovat, nesmí se vyhodit do komunálního odpadu!

 

Senzory jsou provozovány na síti LoRa, kterou mají ve správě České Radiokomunikace (ČRA). Pokud se při instalaci zjistí, že pokrytí dané oblasti je nedostatečné, bude nutné zažádat na ČRA o pokrytí dané lokality. Toto Vám zařídí firma Agdata. Obvyklá doba vyřízení požadavku bývá z pravidla dva měsíce.