Agdata METEO PRO II 230V s vyhřívaným srážkoměrem

Kód: 606
10 590 Kč 12 813,90 Kč včetně DPH
Skladem (>5 ks)

Meteostanice PRO 230V s vyhřívaným srážkoměrem pro měření srážek a sněhu.

Provoz zařízení je možný pouze v systému Agdata s placeným tarifem! Prosím před objednávkou nás kontaktujte, děkujeme!

Detailní informace

Detailní popis produktu

METEO PRO se skládá ze senzorů: teplota, vlhkost, atmosférický tlak, rychlost a směr větru + 230V s vyhřívaným srážkoměrem pro měření srážek a sněhu.

 

TECHNICKÉ PARAMETRY

NAPÁJENÍ

2x Baterie ER34615 19000mAh

PŘIBLIŽNÁ VÝDRŽ BATERIE

3 roky

INTERVAL MĚŘENÍ

15 minut

ROZSAH MĚŘENÍ TEPLOTY

-40°C až +100°C

ROZSAH MĚŘENÍ RELATIVNÍ VLHKOSTI

0 - 100%

PŘESNOST TEPLOTY

0,3 Celsia

PŘESNOST VLHKOSTI

0,50%

 

Při zapojeném externím napájení 230V je automaticky hlídána teplota úhrnu srážek a při poklesu teploty po 4 stC se zapne vyhřívání senzoru. Díky tomu dokáže měřit množství napadaného sněhu.

 

ÚDRŽBA

Nutná kontrola čistoty misky pro sběr vody, zda není zanešená nečistotami, nádobka je odjímatelná a lze ji vyčistit separovaně. Kontrola senzoru rychlosti větru je pouze v testu ložiska otáčení, lze provést pouze opticky.

V zařízení jsou z výroby vloženy 2 baterie 19000mAh, 3,6V, které jsou vyměnitelné. Meteostanici není nutné zapínat, vysílá do 15 minut po vložení baterie. Baterie nelze dobíjet! Vybité baterie je nutné recyklovat, nesmí se vyhodit do komunálního odpadu!

Senzory jsou provozovány na síti LoRa, kterou mají ve správě České Radiokomunikace (ČRA). Pokud se při instalaci zjistí, že pokrytí dané oblasti je nedostatečné, bude nutné zažádat na ČRA o pokrytí dané lokality. Toto Vám zařídí firma Agdata. Obvyklá doba vyřízení požadavku bývá z pravidla dva měsíce.