Agdata METEO PRO 230V s vyhřívaným srážkoměrem

Kód: 606
7 590 Kč 9 183,90 Kč včetně DPH
Skladem (> 5 ks)

Meteostanice PRO 230V s vyhřívaným srážkoměrem pro měření srážek a sněhu.

Provoz zařízení je možný pouze s placeným tarifem v systému Agdata!

Detailní informace

Detailní popis produktu

METEO PRO se skládá ze senzorů: teplota, vlhkost, atmosférický tlak, rychlost a směr větru + 230V s vyhřívaným srážkoměrem pro měření srážek a sněhu.

 

TECHNICKÉ PARAMETRY

NAPÁJENÍ

Baterie ER34615 19000mAh

PŘIBLIŽNÁ VÝDRŽ BATERIE

1 rok

INTERVAL MĚŘENÍ

5 minut

ROZSAH MĚŘENÍ TEPLOTY

-40°C až +100°C

ROZSAH MĚŘENÍ RELATIVNÍ VLHKOSTI

0 - 100%

PŘESNOST TEPLOTY

0,3 Celsia

PŘESNOST VLHKOSTI

0,50%

 

Při zapojeném externím napájení 230V je automaticky hlídána teplota úhrnu srážek a při poklesu teploty po 4 stC se zapne vyhřívání senzoru. Díky tomu dokáže měřit množství napadaného sněhu.

 

ÚDRŽBA

Nutná kontrola čistoty misky pro sběr vody, zda není zanešená nečistotami, nádobka je odjímatelná a lze ji vyčistit separovaně. Kontrola senzoru rychlosti větru je pouze v testu ložiska otáčení, lze provést pouze opticky.

V zařízení je z výroby vložena baterie 19000mAh, 3,6V, která je vyměnitelná. Meteostanici není nutné zapínat, vysílá do 5 minut po vložení baterie. Baterie nelze dobíjet! Vybité baterie je nutné recyklovat, nesmí se vyhodit do komunálního odpadu!

 

Senzory jsou provozovány na síti LoRa, kterou mají ve správě České Radiokomunikace (ČRA). Pokud se při instalaci zjistí, že pokrytí dané oblasti je nedostatečné, bude nutné zažádat na ČRA o pokrytí dané lokality. Toto Vám zařídí firma Agdata. Obvyklá doba vyřízení požadavku bývá z pravidla dva měsíce.