Agdata METEO BASIC II 230V s vyhříváním

Kód: 625
6 490 Kč 7 852,90 Kč včetně DPH
Momentálně nedostupné

Zaznamenává úhrn srážek, teplotu a vlhkost vzduchu. Meteostanice BASIC 230V s vyhřívaným srážkoměrem pro měření srážek a sněhu.

Provoz zařízení je možný pouze v systému Agdata s placeným tarifem! Prosím před objednávkou nás kontaktujte, děkujeme!

Detailní informace

Detailní popis produktu

METEO BASIC se skládá ze senzorů: teplota, vlhkost, atmosférický tlak + 230V s vyhřívaným srážkoměrem pro měření srážek a sněhu.

 

TECHNICKÉ PARAMETRY

NAPÁJENÍ

2x Baterie ER34615 19000mAh

PŘIBLIŽNÁ VÝDRŽ BATERIE

3 roky

INTERVAL MĚŘENÍ

15 minut

ROZSAH MĚŘENÍ TEPLOTY

-40°C až +100°C

ROZSAH MĚŘENÍ RELATIVNÍ VLHKOSTI

0 - 100%

PŘESNOST TEPLOTY

0,3 Celsia

PŘESNOST VLHKOSTI

0,50%


 Při zapojeném externím napájení 230V je automaticky hlídána teplota úhrnu srážek a při poklesu teploty po 4 stC se zapne vyhřívání senzoru. Díky tomu dokáže měřit množství napadaného sněhu.

 

ÚDRŽBA

Nutná kontrola čistoty misky pro sběr vody, zda není zanešená nečistotami, nádobka je odjímatelná a lze ji vyčistit separovaně. 

V zařízení jsou z výroby vloženy dvě baterie 19000mAh, 3,6V, která je vyměnitelná. Meteostanici není nutné zapínat, vysílá do 15 minut po vložení baterie. Baterie nelze dobíjet! Vybité baterie je nutné recyklovat, nesmí se vyhodit do komunálního odpadu!

Senzory jsou provozovány na síti LoRa, kterou mají ve správě České Radiokomunikace (ČRA). Pokud se při instalaci zjistí, že pokrytí dané oblasti je nedostatečné, bude nutné zažádat na ČRA o pokrytí dané lokality. Toto Vám zařídí firma Agdata. Obvyklá doba vyřízení požadavku bývá z pravidla dva měsíce.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení