GPS X3 - pokročilá jednotka s identifikací obsluhy a agregací

Kód: GPS-X3_RENT
Značka: Agdata.cz
3 590 Kč 4 343,90 Kč včetně DPH
Skladem (>5 ks)

Inteligentní GPS pro automatický záznam aktivit včetně identifikace obsluhy a agregace.

Provoz zařízení je možný pouze v systému Agdata s placeným tarifem! Prosím před objednávkou nás kontaktujte, děkujeme!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokročilá GPS jednotka – identifikace agregací a obsluhy - Agdata GPS ID.

Automaticky zaznamenává činnosti traktoru do systému Agdata - záznam informací o poloze a rychlosti každou vteřinu. Vyvinuto a zhotoveno firmou Agdata v ČR. Doživotní aktualizace - všechny nové funkce získáte automaticky a bez další poplatků. Hlídání stroje v režimu spánku.

 

TECHNICKÉ PARAMETRY

NAPÁJECÍ NAPĚTÍ

9-25V

PROUD

70mA (při 12V)

PROVOZNÍ TEPLOTA

-30°C až +80°C

DÉLKA KABELU

1,5 m (na vyžádání lze upravit)

KONCOVKA

12V autozástrčka, tříkolíková zemědělská vidlice, modul do pojistkové skříně, nebo rychloupínací svorky na kabel "zlodějky"

PŘESNOST

cca 1 m

ZÁRUKA

2 roky

STUPEŇ KRYTÍ

IP55

 

INSTALACE

GPS je doporučeno umisťovat na střední osu střechy kvůli lepší  přesnosti a menší možnosti poškození o překážky. 12V zástrčku dejte do 12V šachty zapalovače. Jedna z možností je instalace kabelu přímo do pojistkové skříně, v tomto případě odstraňte 12V koncovku a konec kabelu si upravte dle Vašich potřeb (není porušena záruka), na střední vodič připojte (+) a na krajní (-), zařízení napojené na přímo je nutné jistit pojistkou o hodnotě Imax 2A. U verze s externí anténou, je nutné před zapnutím instalovat externí GSM anténu, konektor je umístěn z boku GPS zařízení. V případě provozu více zařízení (např GPS), které používají GSM síť, je možné vzájemné ovlivňování, proto doporučujeme instalovat tato zařízení v dostatečné vzdálenosti.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení