Agdata GPS X3 - CAN bus adaptér

Kód: CAN_ADAPTER
Značka: Agdata.cz
Skladem (>5 ks)

Agdata GPS X3 - CAN bus adaptér pro čtení dat z řídící jednotky.

Provoz zařízení je možný pouze v systému Agdata s placeným tarifem! Prosím před objednávkou nás kontaktujte, děkujeme!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokročilá GPS jednotka – identifikace agregací a obsluhy - Agdata GPS ID.

Automaticky zaznamenává činnosti traktoru do systému Agdata - záznam informací o poloze a rychlosti každou vteřinu. Vyvinuto a zhotoveno firmou Agdata v ČR. Doživotní aktualizace - všechny nové funkce získáte automaticky a bez další poplatků. Hlídání stroje v režimu spánku.

 

TECHNICKÉ PARAMETRY

NAPÁJECÍ NAPĚTÍ

9-25V

PROUD

70mA (při 12V)

PROVOZNÍ TEPLOTA

-30°C až +80°C

DÉLKA KABELU

1,5 m (na vyžádání lze upravit)

KONCOVKA

12V autozástrčka, tříkolíková zemědělská vidlice, modul do pojistkové skříně, nebo rychloupínací svorky na kabel "zlodějky"

PŘESNOST

cca 1 m

ZÁRUKA

2 roky

 

INSTALACE

GPS je doporučeno umisťovat na střední osu střechy kvůli lepší  přesnosti a menší možnosti poškození o překážky. 12V zástrčku dejte do 12V šachty zapalovače. Jedna z možností je instalace kabelu přímo do pojistkové skříně, v tomto případě odstraňte 12V koncovku a konec kabelu si upravte dle Vašich potřeb (není porušena záruka), na střední vodič připojte (+) a na krajní (-), zařízení napojené na přímo je nutné jistit pojistkou o hodnotě Imax 2A. U verze s externí anténou, je nutné před zapnutím instalovat externí GSM anténu, konektor je umístěn z boku GPS zařízení. V případě provozu více zařízení (např GPS), které používají GSM síť, je možné vzájemné ovlivňování, proto doporučujeme instalovat tato zařízení v dostatečné vzdálenosti.